Öztaş Ambalaj
Öztaş AmbalajİNSAN KAYNAKLARI

İK Politikamız

"Hayal ile hedef arasındaki fark eylemdir."

ÖZTAŞ AMBALAJ, müşteri memnuniyet odaklı yaklaşımıyla, sahip olduğu güçlü ve dinamik kadrosuyla, iş etiğine bağlı olarak hedeflerini günden güne gerçekleştirerek ve geliştirerek ilerlemiştir.

Firmamız personel seçimini bilgi, beceri ve deneyim seviyesi yüksek, teknolojiye meraklı, takım çalışmasına yatkın, kendini ve işini geliştirme potansiyeli olan, insana ve çevreye saygılı ve bu değerlere sahip çıkabilecek kişiler arasından yapmaktadır.

Firmamız, personel seçimi yaparken adaylar arasında asla ayrım yapmaz ve tüm iş alım aşamalarında adaylara eşit bir yaklaşımla süreçlerini tamamlar. Sistemli, fırsat eşitliği sağlayan, objektif ve şeffaf değerlendirmeler ışığında istihdam sağlamaktayız.

İnsan Kaynakları Politikası, şirketimiz için oldukça önemli ve hassas bir süreçtir çünkü güçlü, bilgili, dinamik, donanımlı ve etik değerlere sahip bir personel müşteri memnuniyetini yakalayabilmemiz açısından çok kritiktir.

Yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübeler, geleceği de şekillendirmemiz ve gelecek nesillere de fırsatlar sunmamız gerektiğini öğretti. Şimdi ve gelecek için daha çok çalışmalı ve geleceğe liderlik etmek için doğru kişilere doğru fırsatlar sunulmalıdır.

Kelimeler ve fikirler dünyayı değiştirebilir. Mükemmellik elde edilemez, ancak mükemmeli takip edersek çağı yakalarız. Şirketimiz müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla; ihtiyaç halinde kadrosuna dâhil etmek üzere en mükemmeli arar, bulur ve sizlerle buluşturur.

İnsan Kaynakları Politikamız:
» Eşitlik
» Bilgi ve Tecrübe
» Yasalara ve Düzenlemelere Uygunluk
» Dürüstlük ve Güvenilirlik
» Adil Ücret
» Her çalışanımız şirketimizin vazgeçilmez bir parçasıdır.
» Farklı bakış açıları ve bilgi birikimlerini bir arada barındıran katılımcı yönetim politikası izleriz.
» Eğitim Desteği
» Yürürlükteki İş Kanunu ve ilgili yönetmeliklerine uyarız.
» Çalışanlarının iş ve sosyal yaşamını dengelemelerini destekleriz.

İnsan Kaynakları İşe Alım Sürecimiz:
» Pozisyon İlanı
» Başvuru
» Değerlendirme
» Eleme ve Mülakata Çağırma
» Testler
» Görüşme
» Referans Araştırması
» Sağlık Kontrolü ve Sicil Kaydı
» Seçim Aşaması
» İşe Yerleştirme
» İşe Başlama