Öztaş Ambalaj
Öztaş AmbalajÜRETİM
Öztaş Ambalaj, en ileri teknolojileri takip eder ve müşterilerine en kaliteli hizmeti sunar. Tesisimiz ambalaj sektörünün tam otomatik ve güvenilir makinaları ile faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Öztaş Ambalaj’ın yüksek üretim gücü; sahip olduğu geniş kapasiteli, donanımlı ve modern tesislere dayanmaktadır. Üretim kapasitesi, planlama ve zamanında teslimat oldukça önemli bir iş adımıdır. Doğru üretim için en büyük yardımcılarımız, deneyimimiz ve sahip olduğumuz teknolojimizdir.

Üretim tesisi, İstanbul Çatalca’da 30.000 m² alana konuşlanan şirketimizin kapasitesi her türlü müşteri talebine çözüm sunabilecek donanımdadır.

2021’de yıllık 500 milyon adet çanta, 1 milyar adet kese kâğıdı ve 2,5 milyar adet sarım kâğıdı üretim kapasitesine ulaşmıştır. Küresel bir oyuncu olmamız küresel gelişmeleri yakından takip etmemiz, kaliteli ürünlerimiz ve profesyonel hizmetlerimizin bir sonucudur.

Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj Öztaş Ambalaj
TANITIM VİDEOMUZ