Öztaş Ambalaj
Öztaş AmbalajKURUMSAL

Hakkımızda

"Sizlerle aynı kâğıdın ön ve arka yüzleri gibiyiz."

Öztaş Ambalaj, 2003 yılında İstanbul Beylikdüzü bölgesinde, 30.000 m² alanda kurulmuş, "özveri ve başarı" mottosuyla ticari faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefler. 19 yıldır zirveyi koruyan başarımızı, yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübelerimize ve teknolojiye olan yatkınlığımıza borçluyuz.

Öztaş Ambalaj, kurulduğu günden bugüne yapmış olduğu uzun yolculukta, güvenilirliğinden ve kalitesinden asla taviz vermeden müşterilerine en iyi hizmeti vermiştir. Sektörde var olan tecrübemizle, köklerimizi daha da güçlendirdik.

Öztaş Ambalaj, 250 uzman çalışanı ile hız, kalite, güven, müşteri memnuniyeti ve istikrarın simgesi olmuş ve yerli sermaye ile kurulmuş sektörde en bilinen markalar arasında yer almaktadır. BRC (British Retail Consortium), ISO 9001 ve YUM Kalite Belgelerine sahip Öztaş Ambalaj, dünya standartlarının üzerindeki üretim anlayışı ve disiplinli çalışmalarıyla müşterilerinin memnuniyetini ve sürekliliğini kazanmayı da başarmıştır.

Dünyanın her yerine ihracat yapabilecek ekip, donanım, ürün çeşitliliği ve teçhizata sahip olan firmamız, her zaman güçlü-deneyimli genel yönetimi, yetkin mühendislik ekibi, mimarlık-tasarım-üretim elemanları ve rekabetçi fiyat politikası ile sektöründe fark yaratmış öncü bir kuruluştur.

Uzun vadeli başarımız sadece üretim stratejimize değil, aynı zamanda kurumsal değerlerimize de bağlıdır. Tüm çalışmalarımızda özveri, zaman, takip, azim, şeffaflık, araştırma, motivasyon, başarı, ar-ge, liyakat, adaptasyon ve jet teslimat ilkeleri doğrultusunda hareket ederiz.

Çözümlerimiz müşterilerimizin gelecekte karşılaşabileceği sorunları ortadan kaldırmak üzerine fırsatlar sağlamaktadır. Özümüzde taşları üst üste koyup müşterilerimizin önüne engel oluşturmak değil; onları basamak haline getirip sorunlarını aşmalarına destek olmak vardır.

Firmamız, güncel teknolojileri takip ederek, ürünlerimizin çevre üzerindeki etkisini en aza indirip, temel yasa ve yönetmeliklere uyarak, problemlere kalıcı çözümler üretir ve böylece amaç ve hedefleri doğrultusunda faaliyetlerini sürdürür. Geleceğe bakışımızı iyimser kılan temel noktalarımız kalite, hassasiyet, hızlı ve güvenilir teslimattır.

Öztaş Ambalaj, ilk günkü heyecanını asla kaybetmeden geleceği şekillendirmek ve sektörde vazgeçilmez olabilmek için sürekli çalışır ve gelişir. Şirket olarak kendimizi, hizmet verdiğimiz firmaların bir parçası olarak kabul ederiz. Kaliteli ürünlerimiz, geniş ürün yelpazemiz ve müşterilerimize sunduğumuz güvenilir hizmet anlayışı her zaman temel hedefimizdir. Bu ilkeler doğrultusunda gelişmeyi ve büyümeyi hedef alarak, güvenilir bir firma anlayışıyla ilerleyerek, kurumsal değerlerimiz ışığında sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Sizlerle çalışmaktan ve hizmet vermekten kıvanç duyacağız.